Studia I stopnia

Zapisz się na Kognitywistykę Komunikacji I stopnia

Uniwersytet Szczeciński należy do grona 8 polskich uczelni, na których można studiować kognitywistykę. Nasz program jest jednak wyjątkowy. Tylko my połączyliśmy wiedzę kognitywistyczną z naukami o komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji wykorzystującej nowoczesne technologie informacyjne.

Program studiów

Dowiedz się więcej o programie studiów
Studia, które Ci proponujemy, mają charakter interdyscyplinarny. Od pierwszego roku nasi studenci poznają podstawy kognitywistyki oraz nauk, które tworzą jej fundament: filozofii, psychologii, logiki, językoznawstwa, pragmatyki, antropologii, kulturoznawstwa i socjologii. Jednocześnie zdobywają umiejętności tworzenia stron internetowych oraz projektowania "przemawiających do umysłu" interfejsów i aplikacji. Pokazujemy im, jak wiedzę kognitywistyczną można wykorzystać w praktyce. Dowiedz się więcej o programie studiów

Perspektywy zawodowe

Dowiedz się co można robić po kognitywistyce
Absolwenci kognitywistyki wiedzą, jak zachowuje się umysł w świecie informacji i komunikatów. Dlatego są przygotowani do pracy na stanowiskach związanych z projektowaniem rozwiązań w zakresie komunikowania społecznego, usprawnianiem komunikacji wykorzystującej nowoczesne technologie informacyjne, tworzeniem stron i serwisów internetowych, a także kreowaniem wizerunku firmy. Wiedza kognitywistyczna jest przydatna w praktyce!
Dowiedz się co można robić po kognitywistyce