Wybór fakultetów 2019/2020

Studentki i Studenci Kognitywistyki komunikacji (studia drugiego stopnia).

Do 19 czerwca br. wybieramy przedmioty fakultatywne na rok akademicki 2019/2020.

Wyboru dokonujemy u starosty roku przez wpisanie swojego nazwiska na listę przedmiotu, na który się decydujemy. Starostowie przekazują wypełnione listy do sekretariatu Instytutu Filozofii do Pani Judyty Babis.

Poniżej znajduje się lista przedmiotów do wyboru:

Na semestr zimowy roku 2019/2020 proszę wybrać:

Własny projekt badawczy:

1. Jedno z dwóch niżej zaproponowanych konwersatoriów monograficznych z modułu „Własny projekt badawczy” na semestr zimowy i letni:

Moduł „Dyscypliny nauk humanistycznych”:

1. Jeden z trzech niżej zaproponowanych wykładów monograficznych z modułu „Dyscypliny nauk humanistycznych”:

Moduł „Dyscypliny nauk o języku i komunikacji”:

1. Jedno z pięciu niżej zaproponowanych konwersatoriów monograficznych z modułu „Dyscypliny nauk o języku i komunikacji”:

Moduł „Dyscypliny nauk o poznaniu”:

1. Jedno z dwóch niżej zaproponowanych konwersatoriów monograficznych z modułu „Dyscypliny nauk o poznaniu”:

Na semestr letni roku 2019/2020 proszę wybrać:

„Własny projekt badawczy”:

Moduł „Nowe trendy w naukach o poznaniu”:

1. Jedno z trzech niżej zaproponowanych konwersatoriów monograficznych z modułu „Nowe trendy w naukach o poznaniu”:

Moduł „Nowe trendy w humanistyce”:

1. Jedno z dwóch niżej zaproponowanych konwersatoriów monograficznych z modułu „Nowe trendy w humanistyce”:

Moduł „Nowe trendy w naukach o języku i komunikacji”:

1. Jedno z trzech niżej zaproponowanych konwersatoriów monograficznych z modułu „Nowe trendy w naukach o języku i komunikacji”:

Uwaga: Studenci obecnego I roku drugiego stopnia mają zatem wybrać 4 przedmioty na semestr zimowy i 4 przedmioty na semestr letni — łącznie 8 przedmiotów.